2013 m. rugsėjo 19 d., ketvirtadienis

Skambant Sting'o- "Remember me"... už lango teškenant lietui...rudeniškam, bet dar nešaltam...apniukusiam, švinu pritvinkusiam dangui gąsdinant... vis dar per jėgą žaliuojantiems medžiams... apsivijusiems voratinkliams... jaukiuose namuose... kuriuose kvepia tik ką iškeptas obuolių pyragas ir sklindantis magiškas kavos aromatas...pluoštelis po pluoštelio, gija po gijos , po vieno, antro, trečio...šimto paglostymų... lyg iš niekur, lyg iš vilnos debesėlio...gimsta naujos šlepetės... ir jos taip dera prie Sting'o, kavos ir pyrago...prie lietaus ir pilko dangaus...5 komentarai:

 1. Labai gražios mintys. O tapukai tai nuostabūs, pritrenkiantys, gniaužiantys kvapą. Tobuli.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Net ir niuriausia rudens diena tu sugebi ‘susildyti’ savo jaukiais darbais ir be galo siltais ju pristatymais… Kiekviena karta atsidarydama naujo darbo pristatyma, zinau, kad jis padvelks siluma ir suteiks man sypsena – aciu!

  p.s. o kai sekanti karta valgysiu svieziai kepta obuoliu pyraga su puodeliu kavos, prisiminsiu uzsideti Sting'o muzika ir isispirti i tavo siltas bei jaukias slepetes...

  Ruta

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ruteleeeeee :) kaip smagu Tave cia skaityti...:) Myliu, apkabinu ir labai ilgiuosi...zinok, kad ir kokia as bunu bjauri- bet tik todel, kad tiem zmonem, kuriuos mylim , gerbiam ir laikom paciais saviausiais- bunam atviri ir "apsinuogine", bunam visokie, pikti, niurus, dziaugsmingi, infantilus...ai...visokie visokiausi...:)

   Panaikinti