2013 m. gegužės 23 d., ketvirtadienis

Abitūros egzaminai čia pat...ką jau čia pat?! nagi jau rytoj pirmasis , anglų kalbos egzaminas... turiu daug laiko pamąstymams...prasideda vienas iš atsakingiausių (tikriausiai ATSAKINGIAUSIAS) laikotarpių jauno žmogaus gyvenime. Matomai mes taip įpratę skirstyti gyvenimą- vaikų darželis, mokykla-gimnazija, vėliau alumna, darbinės veiklos pradžia, pabaiga ...ir t.t. 
Labai lengva suprasti tą jauną žmogeliuką, kuris jaudinasi, suvokdamas šio laikotarpio svarbą jo tolimesniame gyvenime...
Sekantis- pasirinkimo etapas, irgi ne lengvesnis...mūsų racionalusis protas, su milijardais išmaniųjų ląstelių sako viena, o širdis nepajudinama, neparsiduoda  nors tu ką! Dažnai šioje nelygioje kovoje-laimi protas...ir pradžia būna daug žadanti, viskas racionaliai, tvarkingai lentynėlėse sudėliota, bet širdis-funkcionuojantis, nuolat dirbantis mūsų organizmo mechanizmas- ilgai nesitaiksto su tokiu pasirinkimu....o būna, o būna, kad laimi širdis ir dažnai jos pasirinkimas dar gražesnis, su euforija ir pasitikėjimu starto linijoj ,kol protas nepradeda reikšti pretenzijų,  kaišioti pagaliukų į ratus, kol paprasto bėgimo nepaverčia bėgimo su klūtimi...Tuomet reikia stoti į kovą už širdies pasirinkimą, kova nelengva, bet jeigu tiki savo pasirinkimu- NElaimėti negali. Juk širdis niekada neklysta. Linkiu teisingų pasirinkimų ir teisingos kovos tarp proto ir širdies,nes kova visad baigiasi ir nugalėtojas visada apdovanojamas.
Dedikuoju savo abiturientei dukrai Nedai ...Komentarų nėra:

Rašyti komentarą