2013 m. kovo 29 d., penktadienis

Vakar-Didysis Penktadienis ir mylimos draugės gimtadienis. Šauni, linksma kompanija, lengvos temos pokalbiams, champagne (čia rimta), svogūnų pyragas (irgi rimta), naminis kepenėlių paštetas (žinau žinau -pasninkas),  vėlyvas (o gal ankstyvas) grįžimas namo ...
Šiandien šeštadienis- liko dienelė iki vienos gražiausių metų šventės Šv.Velykų... stulbinamai greit bėga laikas...ar senai čia tos Kalėdos buvo, šurmulys, dovanos, imbiero meduoliai, grogas...ir vėl ...šurmulys, kepamų pyragų kvapas, išsprogę berželio šakos, margučiai...ir dar daug ir daug artėjančios šventės ženklų galėčiau vardinti, tik..va ėmė ir per nakt prisnigo, pripustė...suprask dabar, žmogau, ar tai Prisikėlimo diena, pavasario šventė ar ir vėl Kalėdos... akinamai baltos spalvos peizažas, lydimas naktinio šaltuko...kur tas ilgai lauktas atsinaujinimas??? o gal teisingai Sigitas Parulskis pastebėjo "Po keturiasdešimties atsinaujina tik ligos"...:)
Jau, kad taip nutiko ir pavasarį prisnigo- tiek aš, tiek daktarai rekomenduojam kojas laikyt šiltai :) Pilkoji epopėja tęsiasi...merino vilna, daug šilko gijų ir sari šilko dekoro...Komentarų nėra:

Rašyti komentarą